پودر سیلیس متراکم شده

پودر سیلیس متراکم شدهپودر دود سیلیس متراکم (DSP™) یک محصول پودری مناسب است که برای پروژه های مختلف اختلاط بتن طراحی شده است. این پودر میکرو سیلیس نه تنها مقاومت بتن را افزایش می دهد بلکه مقاومت آن را در برابر مواد شیمیایی خورنده بهبود می بخشد و نفوذپذیری را کاهش می دهد. DSP با گنجاندن نرم کننده ها در فرمولاسیون خود، نیاز به آب را در طول فرآیند اختلاط کاهش می دهد و امکان تولید بتن صاف تر با کارایی بیشتر را فراهم می کند. میکرو سیلیس، یک افزودنی معدنی متشکل از ذرات بسیار ریز دی اکسید سیلیکون، دارای اندازه دانه کمتر از یک میکرون است که معمولاً 50 تا 100 برابر کوچکتر از دانه های سیمان است.

پودر سیلیس متراکم شده

میکروسیلیس چیست؟

میکرو سیلیس یک ماده بسیار واکنش پذیر است که در مقادیر کم برای افزایش خواص بتن استفاده می شود. این محصول فرعی فلزات خاصی است که در کوره های قوس الکتریکی تولید می شود. با توجه به مؤسسه بتن آمریکا (ACI)، میکرو سیلیس به عنوان «سیلیس آمورف بسیار ریز تولید شده در کوره های قوس الکتریکی که محصول جانبی تولید آلیاژهای سیلیکون یا فلز سیلیکون است» (ACI 116R) تعریف می شود. این ماده پودر خاکستری شباهت زیادی به سیمان پرتلند یا خاکستر بادی دارد و معمولاً به عنوان یک مخلوط سیمان طبقه بندی می شود. افزودنی های سیمان به موادی اطلاق می شود که همراه با سیمان پرتلند در بتن استفاده می شود.

 

 

کاهش نفوذپذیری بتن

دوام بتن اغلب با نفوذپذیری آن مرتبط است. میکرو سیلیس در کاهش نفوذپذیری بتن نقش دارد و به طور موثر زمان نفوذ مواد شیمیایی خورنده و آسیب به بتن را کاهش می دهد. به طور خلاصه، میکرو سیلیس یک افزودنی ارزشمند است که خواص بتن را افزایش می دهد. از مزایای آن می توان به افزایش چسبندگی، کاهش خونریزی، بهبود خواص مکانیکی و کاهش نفوذپذیری اشاره کرد که به سازه های بتنی با دوام و استحکام بیشتر کمک می کند.

 

 

خواص منحصر به فرد خلوص بالای میکروسیلیس و پودر سیلیس؟

ماده ای با خلوص بالا است که عاری از ناخالصی ها و آلودگی ها می باشد. سختی بالا: این ماده سختی است که دارای سختی 7 است که آن را برای استفاده در کاربردهای ساینده ایده آل می کند. مقاومت در برابر حرارت بالا: ماده ای است که مقاومت حرارتی بالایی دارد و می تواند تا دمای 1650 درجه سانتی گراد را تحمل کند.

 

 

کاربردهای پودر سیلیس ساینده ها

به عنوان یک ماده ساینده در کاربردهای مختلفی مانند سندبلاست، پرداخت و سنگ زنی استفاده می شود. شیشه: یک عنصر کلیدی در تولید شیشه است، جایی که از آن به عنوان یک عامل شار برای کاهش نقطه ذوب شیشه استفاده می شود. سرامیک: در تولید سرامیک هایی مانند چینی و کاشی و سرامیک استفاده می شود.

 

 

کاربرد پودر سیلیسدر استحکام سازی سرامیک

این ماده به عنوان پرکننده و چسباننده در مخلوط سرامیکی برای بهبود استحکام و سختی محصول نهایی استفاده می شود. رنگ ها و پوشش ها: در تولید رنگ ها و پوشش ها به عنوان پرکننده و اصلاح کننده رئولوژیکی استفاده می شود. جریان و دوام محصول نهایی را بهبود می بخشد. رنگ های پخش: این ماده به دلیل سبکی و بی اثر بودن، بیشترین کاربرد را برای ساخت رنگ های هولی و رنگولی دارد.

 

 

سیلیس کریستالی

این نسخه ای است که در سنگ زنی، سندبلاست، سنگ تراشی و غیره استفاده می شود و دارای سایندگی بالایی است. همچنین ماده‌ای است که اگر استنشاق شود باعث التهاب شدید ریه می‌شود، می‌تواند فیبروژنیک (در اصل زخم) باشد و می‌تواند باعث سرطان و یک بیماری مزمن و گاهی کشنده به نام سیلیکوزیس شود. این نوع سیلیس هرگز نباید در آرایش معدنی یا لوازم آرایشی از هر نوعی یافت یا استفاده شود.

 

 

سیلیس هیدراته

این نسخه دیگری است که مشتق شده از دی اکسید سیلیکون است. موارد استفاده از آن در خمیردندان، عامل ضد کیک، حجم دهنده و برای جذب می باشد. این یک ساینده ملایم است، به همین دلیل است که شما آن را در خمیر دندان نزدیک به بالای لیست مواد تشکیل دهنده برای سفید کردن دندان های خود خواهید یافت، و همچنین یک ژل عالی می سازد، به همین دلیل است که این را در برخی از محصولات زیرسازی مایع پیدا خواهید کرد.

 

 

قیمت سیلیس

این شرکت علی رغم بالا و پایین شدن نرخ ارز به دلیل میل به افزایش تولید ، جهش تولید و رونق تولید پایین ترین نرخ بازار را در نظر گرفته است که این نکته بسیار حائز اهمیتی است.برای استعلام قیمت هرنوع سسیلیس و فرآورده با ما در تماس باشید   تلفن :۰۹۱۸۶۴۴۷۰۷۰

 

5/5 - (30 امتیاز)