سیلیس میکرونیزه

سیلیس میکرونیزه یا پودر میکرونیزه از آسیاب کردن سنگهای صنعتی که در صنایع رنگ سازی،لاستیک،آرایشی وبهداشتی و دارویی، مواد غذایی،کشاورزی، ساختمانی و 000 استفاده  می شود پودری بدستمی آید با نام پودر میکرونیزه شناخته شده است .برای اندازه گیری این پودر از واحد میکرون (در حدود یک هزارم میلیمتر) استفاده می شودبه همین دلیل به پودر میکرونیزه شناخته می شود .

دانه بندی و کیفیت پودر میکرونیزه

دانه بندی پودر میکرونیزه بطور معمول زیر 20 میکرون می باشد .کیفیت پودر میکرونیزه در مرحله اول بستگی به سنگی که آسیاب شده است و در مرحله بعدی به اندازه دانه بندی دارد که این دانه بندی بر اساس میکرون در صنایع مختلف متفاوت است . کیفیت پودر میکرونیزه با شاخص مش سنجیده می شود . به اندازه ذرات پودر، مش گفته می شود در یک کیلو گرم پودر میکرونیزه ذرات پودر دانه بندی متفاوتی دارد مثلاَ 700 گرم دانه های با 5 میکرون و 300 گرم باقی مانده دانه های بالای 5 میکرون دارد .

سیلیس میکرونیزه

درباره سیلیس ممتاز

ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو کوارتز پودر ، کوارتز شن ، توده کوارتز ، گرانول کوارتز و بسیاری از محصولات دیگر هستیم این محصولات برای اطمینان از اجرای تولید بدون خطا ، تحت نظارت و بازرسی بالا تولید می شوند. این به ما کمک می کند تا بخش عمده ای از بازار را به دست آوریم. هدف ما ارائه محصولات سفارشی با کیفیت بالا است.

برای رسیدن به این هدف خود ، ما با مشتریان خود ارتباط مستقیم برقرار می کنیم و همچنین به طور منظم نسبت به پیشنهادات آنها دیدگاه می کنیم. حفظ درجه بالایی از صداقت و شفافیت مواد اصلی ما در هنگام انجام معاملات با مشتریان است.

ما در اینستاگرام   | گفتگو و مشاوره واتساپی  | تماس مستقیم تلفنی  | تماس با ما

5/5 - (66 امتیاز)