فلدسپات

16 10 1402

فروش سیلیس پودر سیلیس میکروسیلیس

فروش سیلیس پودر سیلیس میکروسیلیس فروش سیلیس پودر سیلیس میکروسیلیس -خرید و فروش سیلیس و پودر سیلیس امروزه یکی از پر طرفدار ترین مراودات تجاری داخلی و خارجی بشمار می رود . این فرایند به دلیل تقاضای بازار روز به روز بیشتر و بیشتر می شود به این دلیل که مواد اولیه اکثر تولیدات صنعتی ،ساختمانی و تجاری را این محصولات تشکیل می دهند   …..

4 10 1402

تفاوت اساسی سیلیس با فلدسپات

تفاوت اساسی سیلیس با فلدسپات تفاوت اساسی سیلیس با فلدسپات – آیا سیلیس فلدسپات است؟ فلدسپات نامی است که به گروهی از مواد معدنی داده می شود که با وجود آلومینا و سیلیس (SiO2) در شیمی آنها متمایز می شوند. این گروه شامل سیلیکات آلومینیوم سودا، پتاسیم یا آهک است. این تنها فراوان ترین گروه معدنی روی زمین است. …..

.....
4 10 1402

فلدسپات‌ چیست و در چه صنایعی استفاده می شود؟

فلدسپات‌ چیست و در چه صنایعی استفاده می شود؟ فلدسپات‌ چیست و در چه صنایعی استفاده می شود؟ – فلدسپات‌ها گروهی از کانی‌های بارازش تکتوسیلیکات آلومینیومی هستند که حاوی کاتیون‌های و ماتیوژن های دیگری مانند سدیم، کلسیم، پتاسیم یا باریم هستند. رایج‌ترین اعضای گروه فلدسپات فلدسپات‌های پلاژیوکلاز (سدیم-کلسیم) و فلدسپات‌های قلیایی (پتاسیم-سدیم) هستند.فلدسپات ها حدود 60 درصد از پوسته زمین،  و 41 درصد از پوسته قاره ای زمین را از نظر وزنی تشکیل می دهند. …..

.....
24 09 1402

تامین کننده سیلیس ایران

تامین کننده سیلیس ایران تامین کننده سیلیس ایران – ممتاز سیلیس توزیع کننده سیلیس پودری و آسیاب شده در مش بندی و دانه بندی سفارشی در گریدهای مختلف و در ساختارهای کریستالی و اندازه ذرات موجود است . کاربردهای مختلف شامل پوشش، ترکیب، پرداخت، مواد غذایی و محصولات بهداشتی است. مطابق با استانداردهای ISO 9000 …..

.....
Go to Top