سیلیس silica

سیلیس silica – شرکت واردات و صادرات ممتاز سیلیس  ، با مسئولیت محدود یکی از بزرگترین تامین کنندگان دود سیلیس ،سیلیس ممتاز،سیلیس تصفیه آب و دیگر انواع سیلیس در ایران است و همچنین منبع برتر محصولات با عملکرد بالا سیلیس Fume برای صنایع بتن و مصالح نسوز است.

 

اعتبار شرکت سیلیس ممتاز

ما به عنوان یک تامین کننده مهم سیلیس در کشور ، از مشتریان خود اعتبار کسب کرده ایم و از سال 2001 به دلیل فناوری پیشرفته ، قیمت مناسب ، بسته بندی های متنوع و خدمات خوب ، همکاری پایدار و طولانی مدت با آنها را حفظ کرده ایم. بازار ما شامل کشورهای حوزه خلیج فارس، خاور میانه ، روسیه ، اسپانیا ، آفریقای جنوبی ، آسیای جنوب شرقی و غیره است.  

مواد مختلف سیلیکا و بخار خاکستر

ماده اصلی در هر محصول دی اکسید سیلیسیم است که با محصول جانبی هیدروکسید کلسیم هیدراتاسیون سیمان پرتلند واکنش نشان می دهد. خاکستر بادی تقریباً نیمی از اندازه سیمان است و تقریباً 50٪ دی اکسید سیلیسیم است. بخار سیلیس تقریباً 1٪ اندازه سیمان است و 85٪ بعلاوه دی اکسید سیلیسیم است. هم اندازه و هم غلظت آن باعث واکنش پذیری بیشتر آن می شود.

 

بخار سیلیس در مقابل خاکستر پرواز

مزیت بزرگ بخار سیلیس نقاط قوت بسیار زیاد است ، اما به آب زیادی نیاز دارد. یک پوند بخار سیلیس بیش از 2 هکتار سطح دارد که باید خیس شود. چسبناک است و جلوگیری از جمع شدن و ترک خوردن آن سخت است.

 

مزیت بزرگ خاکستر بادی

مزیت بزرگ خاکستر بادی این است که هزینه بتن را کاهش می دهد و از آنجا که خاکستر بادی در اصل کره های کوچکی است ، هم به اتمام و هم به پمپاژ کمک می کند. اشکال این است که باعث به دست آوردن قدرت می شود بنابراین نقاط قوت اولیه کمتر خواهد بود.

 

قیمت سیلیس

این شرکت علی رغم بالا و پایین شدن نرخ ارز به دلیل میل به افزایش تولید ، جهش تولید و رونق تولید پایین ترین نرخ بازار را در نظر گرفته است که این نکته بسیار حائز اهمیتی است.برای استعلام قیمت هرنوع سسیلیس و فرآورده با ما در تماس باشید   تلفن :۰۸۱۳۲۳۱۳۵۴۰

 

 

 

5/5 - (30 امتیاز)